Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 聲音真的太大聲以外 效果真的不錯
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$140.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 10.5 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 4.5 cm |
| SKU | sv2405286551119761 |
Author: a***7
Date:
Review: 聲音真的太大聲以外 效果真的不錯
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: y***e
Date:
Review: 應該是跟照片差不多,轉動的聲音有點大,第一次開嚇了一跳,不過cp值還是很高。
顏色: 粉色
尺寸: 快充高性能版
Author: y***0
Date:
Review: 商品包裝完整,配送快速,整體滿意,期待下一次回購喲~
顏色: 粉色
尺寸: 快充高性能版
Author: l***5
Date:
Review: 👍
顏色: 粉色
尺寸: 快充高性能版
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.